Produkty
Technická podpora
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EERetrofitní střídače

Retrofitní střídače

Na rozdíl od hybridních nebo síťových střídačů jsou retretrofitní měniče navrženy pro instalaci do existujících zařízení a umožňují modernizaci a optimalizaci jejich provozu.

Střídače jsou navrženy pro snadnou instalaci a jsou ideální pro modernizaci stávajících fotovoltaických elektráren a jejich rozšíření o možnost ukládání energie. Retrofitní střídače jsou instalovány na AC straně elektrické sítě a mohou být kombinovány s různými kapacitami baterií. Mají široký rozsah napětí baterií a integrovaný limit výkonu exportu do elektrické sítě. Retrofitní měniče mají elegantní a kompaktní design a jsou snadno ovladatelné. Mají také ochranu proti vniknutí vody a kompenzují asymetrii nabíjení a vybíjení.

Celkově lze říci, že retrofitní střídače představují efektivní a ekonomický způsob, jak modernizovat starší zařízení a zvýšit jejich energetickou účinnost a spolehlivost. Jejich široké využití v průmyslových aplikacích a schopnost přizpůsobit se různým potřebám je činí důležitým prvkem moderních domácností, průmyslu a technologií.

V naší nabídce naleznete retrofitní střídače GoodWe řady BT
k
Porovnání produktů (0)
Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání