Produkty
Technická podpora
O nás
|
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 

Solární panely


Fotovoltaické elektrárny umožňují vyrábět ekologickou energii šetrnou k životnímu prostředí. Nabízíme solární panely od renomovaných výrobců, jako jsou Trina Solar, JA SolarJinko Solar nebo LONGi. Výrobky těchto značek jsou synonymem kvality a vysokých standardů. Fotovoltaické panely od těchto osvědčených výrobců garantují spolehlivost, výkon a účinnost – tedy vše, co od FVE panelů očekáváte.

 

Jak si vybrat fotovoltaické panely?

 

Při výběru fotovoltaických panelů je třeba se řídit především energetickými požadavky konkrétní domácnosti, průmyslové nebo veřejné budovy. Od této poptávky se bude odvíjet výkon instalace a následně i počet a typ modulů, které by měly být použity k jejímu vytvoření. Kromě energetické náročnosti je třeba vzít v úvahu také plochu, kterou lze instalaci věnovat, materiál, na němž bude umístěna, a typ střídače, který bude provádět změnu stejnosměrného proudu na střídavý.

 

Fotovoltaické panely s různými specifikacemi

 

V současné době existují solární panely vyráběné různými technologiemi. Ačkoli donedávna byly populární zejména polykrystalické panely, dnes jednoznačně převládají panely monokrystalické. To jsou takové, u nichž jsou články vyrobeny z homogenních krystalů. Monokrystalický fotovoltaický panel se zpravidla vyznačuje vyšší účinností a životností. Kromě toho je oceňován pro svou estetiku, a to díky absenci spojů a hran.

 

Ne každý FVE panel monokrystalického typu je však stejný. Jednotlivé solární panely mají své vlastní specifikace. Mezi parametry, které definují fotovoltaické panely, patří např:

 

  • hmotnost
  • rozměry
  • délka kabelu
  • počet článků
  • výkon STC
  • technologie článků
  • barva rámu

 

Kromě výše uvedených parametrů je důležitým faktorem, který odlišuje jednotlivé výrobky dostupné v nabídce BayWa r.e., jejich značka. Každý výrobce má svou vlastní historii, řešení a technologie. Široká škála výrobků v naší nabídce znamená, že v ní najdete solární panely, které splní vaše očekávání, bez ohledu na výkon a velikost instalace. Pokud se chcete dozvědět více o historii vzniku solárních panelů a získat informace o přesném dělení panelů podle použití výrobních technologií, přečtěte si článek na našem blogu.

k
Porovnání produktů (0)
Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání