Produkty
Technická podpora
O nás
|
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEA-Z Water Inverter
Porovnat (0)
A-Z TRADERS

A-Z Water Inverter

Produktové číslo:
06-600023
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace
Vaše výhody
 • ekonomicky úsporné řešení

 • MPPT regulátor pro max. efektivitu

 • přímé napojení bojleru

 • veškerý výkon přimo do vody
 • Dokumenty ke stažení

  O výrobci

  A-Z TRADERS s.r.o. je česká technologická společnost, která sídlí v Praze. Zabývá se výrobou a vývojem rozváděčů pro fotovoltaiku, řízením a regulací inteligentních domácností 21. století a také elektromobilitou.Více než 11 letá zkušenost ve fotovoltaice, elektrotechnice, vývoji HW a SW na špičkové úrovni evropského formátu, dovoluje firmě expandovat i na zahraniční trhy. V nabídce naleznete kromě rozváděčů pro FVE také nabíjecí stanice pro elektromobily nebo střídač pro ohřev vody.
  A-Z TRADERS

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu

  Ohřev vody z fotovoltaiky A-Z WATER INVERTER nabízí efektivní přímé napájení bojleru ze slunce. Optimální ekonomické a technické řešení pro napájení bojleru přímo z fotovoltaiky bez nutnosti velké, těžké a drahé technologie. Zařízení podle nastaveného režimu napájí přímo bojler z produkce solárních panelů bez zbytečných ztrát.
  Pro optimální efektivitu je výkon z panelů zpracovávám přes MPPT, čímž je zaručen optimální pracovní bod a nejvyšší efektivita výroby elektrické energie. Vzhledem k tomu, že je bojler v podstatě čistě ohmická zátěž, je výkon zpracováván prakticky od prvního vyrobeného wattu (> 50W produkce) energie z panelů přímo do teplé vody.

  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.

  Doporučené produkty

  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání