Produkty
Technická podpora
O nás
|
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEGoodWe GW80K-MT (wifi, bez displeje)
Info icon

DOPRAVA ZDARMA! Vážení zákazníci využijte naší jarní akce a ušetřete na dopravě zdarma! Nakupte solární panely a komponenty novotegry a získejte dopravu zdarma na celý nákup. Více informací o podmínkách akce naleznete zde.

Porovnat (0)
GoodWe

GoodWe GW80K-MT (wifi, bez displeje)

Produktové číslo:
02-600058
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

WUMI Napětí MPP min.: 200.0 Volt

WUMA Napětí MPP max: 1000.0 Volt

DCAN DC konektor: MC4

NETG Hmotnost: 70 kg

TOPO Topologie: trafolos

MPPT Počet MPPT: 4 Stück

SPEI Paměťový systém: Kompaktsystem

NETZ Napájecí konektor: 3-phasig

NENN Jmenovitý výkon: 80000 VA

NETL Rozměry v mm: L: 267 mm B: 586 mm H: 788 mm

Vaše výhody
 • vysoká účinnost až 98,8 %
 • integrovaná ochrana proti přepětí AC a DC typu 2
 • včetně držáku na stěnu
 • integrace do portálu SEMS
 • uvedení do provozu prostřednictvím aplikace SolarGo App
 • chlazení ventilátorem
 • stupeň krytí IP 65
 • Dokumenty ke stažení
  Technický list (1)

  O výrobci

  Společnost GoodWe je předním světovým výrobcem fotovoltaických střídačů a řešení pro skladování energie. Byla založena v roce 2010 a je kótována jako akciová společnost na šanghajské burze cenných papírů. GoodWe má více než 4 600 zaměstnanců po celém světě, více než 52 GW instalací ve více než 100 zemích a regionech a je považována za světovou jedničku mezi dodavateli hybridních střídačů.


  Společnost GoodWe nabízí komplexní portfolio produktů a řešení pro rezidenční i komerční fotovoltaické systémy, přičemž garantuje, že výkon a kvalita jdou ruku v ruce napříč celým sortimentem. V roce 2021 byla společnost GoodWe uznána firmou Wood Mackenzie jako jeden ze tří největších dodavatelů hybridních invertorů na světě.


  Společnost GoodWe vytvořila systém vzájemně provázaných služeb a zřídila servisní střediska po celém světě. Jejich cílem je nabídnout globální podporu všem zákazníkům, včetně projektového poradenství, technického školení, podpory na místě a poprodejního servisu.


  GoodWe

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu
  Řada komerčních střídačů MT společnosti GoodWe se střídavým jmenovitým výkonem od 50 do 80 kW a čtyřmi MPP trackery nabízí širokou škálu aplikací pro střední až velké pozemní a střešní fotovoltaické systémy. Řadu MT lze provozovat i při plném zatížení při teplotě 50 °C a pokrývá široký rozsah napětí MPP 200-1000 V.
  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.

  Doporučené produkty

  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání