Produkty
Technická podpora
O nás
|
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EESEC1000 pro síťové měniče GoodWe
Porovnat (0)
GoodWe

SEC1000 pro síťové měniče GoodWe

Produktové číslo:
02-600030
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

DCAN DC konektor: NA

NETL Rozměry v mm: L: 131 mm B: 320 mm H: 420 mm

NETZ Napájecí konektor: 3-phasig

NETG Hmotnost: 4 kg

SPEI Paměťový systém: NA

TOPO Topologie: trafolos

Vaše výhody
 • režim komunikace se střídačem RS485
 • integrace až 60 střídačů
 • vizualizace spotřeby, monitorování
 • vhodné pro proudové transformátory 5 A
 • stupeň ochrany IP 65
 • Dokumenty ke stažení

  O výrobci

  Společnost GoodWe je předním světovým výrobcem fotovoltaických střídačů a řešení pro skladování energie. Byla založena v roce 2010 a je kótována jako akciová společnost na šanghajské burze cenných papírů. GoodWe má více než 4 600 zaměstnanců po celém světě, více než 52 GW instalací ve více než 100 zemích a regionech a je považována za světovou jedničku mezi dodavateli hybridních střídačů.


  Společnost GoodWe nabízí komplexní portfolio produktů a řešení pro rezidenční i komerční fotovoltaické systémy, přičemž garantuje, že výkon a kvalita jdou ruku v ruce napříč celým sortimentem. V roce 2021 byla společnost GoodWe uznána firmou Wood Mackenzie jako jeden ze tří největších dodavatelů hybridních invertorů na světě.


  Společnost GoodWe vytvořila systém vzájemně provázaných služeb a zřídila servisní střediska po celém světě. Jejich cílem je nabídnout globální podporu všem zákazníkům, včetně projektového poradenství, technického školení, podpory na místě a poprodejního servisu.


  GoodWe

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu
  Smart Energy Controller GoodWe SEC1000 pro síťové střídače. SEC1000 je řídící jednotka od společnosti GoodWe, který v jednom krytu integruje EzLooger Pro, inteligentní měřič a vypínač napájení. Řídicí jednotka může integrovat až 60 síťových fotovoltaických střídačů. Lze provádět vizualizaci spotřeby a monitorování měničů. Funguje pro řízení celého systému a omezování přetoků.
  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.

  Doporučené produkty

  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání