Produkty
Technická podpora
O nás
|
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEGoodWe GW20K-ET
Info icon

DOPRAVA ZDARMA! Vážení zákazníci využijte naší jarní akce a ušetřete na dopravě zdarma! Nakupte solární panely a komponenty novotegry a získejte dopravu zdarma na celý nákup. Více informací o podmínkách akce naleznete zde.

Porovnat (0)
GoodWe

GoodWe GW20K-ET

Produktové číslo:
02-600060
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

TOPO Topologie: trafolos

MPPT Počet MPPT: 2 Stück

NETG Hmotnost: 48 kg

DCAN DC konektor: MC4

NETL Rozměry v mm: L: 220 mm B: 520 mm H: 660 mm

WUMI Napětí MPP min.: 200.0 Volt

SPEI Paměťový systém: Hybrid-WR

WUMA Napětí MPP max: 850.0 Volt

NETZ Napájecí konektor: 3-phasig

NENN Jmenovitý výkon: 20000 VA

Vaše výhody
 • měnič je asymetrický, vodovzdorný a prachuvzdorný
 • stupeň krytí IP65
 • BayWa r.e. monitoring zdarma
 • servis a technická podpora od BayWa r.e.
 • integrovaný nabíječ a měnič napětí
 • kompatibilní s vysokonapěťovými bateriemi Pylontech, GoodWe, BYD
 • tichý chod bez ventilátorů
 • integrace do chytré domácnosti
 • zařízení funguje v režimu připojení k síti, i nezávisle na distribuční síti
 • WiFi modul a Smartmeter součástí balení
 • O výrobci

  Společnost GoodWe je předním světovým výrobcem fotovoltaických střídačů a řešení pro skladování energie. Byla založena v roce 2010 a je kótována jako akciová společnost na šanghajské burze cenných papírů. GoodWe má více než 4 600 zaměstnanců po celém světě, více než 52 GW instalací ve více než 100 zemích a regionech a je považována za světovou jedničku mezi dodavateli hybridních střídačů.


  Společnost GoodWe nabízí komplexní portfolio produktů a řešení pro rezidenční i komerční fotovoltaické systémy, přičemž garantuje, že výkon a kvalita jdou ruku v ruce napříč celým sortimentem. V roce 2021 byla společnost GoodWe uznána firmou Wood Mackenzie jako jeden ze tří největších dodavatelů hybridních invertorů na světě.


  Společnost GoodWe vytvořila systém vzájemně provázaných služeb a zřídila servisní střediska po celém světě. Jejich cílem je nabídnout globální podporu všem zákazníkům, včetně projektového poradenství, technického školení, podpory na místě a poprodejního servisu.


  GoodWe

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu
  Řada GoodWe ET 15-30 je vhodná pro velké fotovoltaické projekty v rezidenčním sektoru a malé projekty v komerčním sektoru.

  Třífázový hybridní střídač GoodWe ET 15-20 je standardně vybaven dvěmi MPP trackery, umožňuje připojení vysokonapěťových baterii.
  Měnič je odolný vůči výpadku distribuční sítě a poskytuje tedy dokonalou zálohu pro rodinný dům i firmu. Samozřejmostí je bezplatný monitorovací systém elektrárny (výkon FVE a stav baterií) pomocí Wi-Fi. Měnič je možno nastavit jako bezpřetokový. Baterie lze nabíjet z AC strany (ze sítě distributora). Střídač je schopen pracovat i bez připojených baterií.
  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.

  Doporučené produkty

  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání