Produkty
Technická podpora
O nás
|
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEGoodWe Lynx Home - LX-F3,3-H
Info icon

DOPRAVA ZDARMA! Vážení zákazníci využijte naší jarní akce a ušetřete na dopravě zdarma! Nakupte solární panely a komponenty novotegry a získejte dopravu zdarma na celý nákup. Více informací o podmínkách akce naleznete zde.

Porovnat (0)
GoodWe

GoodWe Lynx Home - LX-F3,3-H

Produktové číslo:
02-600040
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

NUKA Využitelná kapacita: 3270 Wh

NETL Rozměry v mm: L: 380 mm B: 600 mm H: 155 mm

NETG Hmotnost: 43 kg

ANSC Konektor: DC-connector

Vaše výhody
 • jednoduchá instalace
 • spolehlivé články LiFePo4 zajišťují nejvyšší bezpečnost
 • vysokonapěťové baterie
 • stupeň ochrany IP 55
 • 10 letá záruka na produkt
 • kompatibilní s jednofázovými i třífázovými střídači
 • rozšiřitelné nominální napětí až na 512V
 • stohovatelné
 • BayWa r.e. monitoring zdarma
 • servis a technická podpora od BayWa r.e.
 • O výrobci

  Společnost GoodWe je předním světovým výrobcem fotovoltaických střídačů a řešení pro skladování energie. Byla založena v roce 2010 a je kótována jako akciová společnost na šanghajské burze cenných papírů. GoodWe má více než 4 600 zaměstnanců po celém světě, více než 52 GW instalací ve více než 100 zemích a regionech a je považována za světovou jedničku mezi dodavateli hybridních střídačů.


  Společnost GoodWe nabízí komplexní portfolio produktů a řešení pro rezidenční i komerční fotovoltaické systémy, přičemž garantuje, že výkon a kvalita jdou ruku v ruce napříč celým sortimentem. V roce 2021 byla společnost GoodWe uznána firmou Wood Mackenzie jako jeden ze tří největších dodavatelů hybridních invertorů na světě.


  Společnost GoodWe vytvořila systém vzájemně provázaných služeb a zřídila servisní střediska po celém světě. Jejich cílem je nabídnout globální podporu všem zákazníkům, včetně projektového poradenství, technického školení, podpory na místě a poprodejního servisu.


  GoodWe

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu
  Bateriový modul k řadě GoodWe Lynx Home F je určen pro stavbu bateriových systémů. Je kompatibilní s měniči GoodWe BH/EH/BT/ET a nabízí široký rozsah kapacity od 6,6 kWh do 16,4 kWh, čímž poskytuje komplexní možnosti skladování energie pro splnění náročných požadavků projektu od optimalizace vlastní spotřeby až po záložní využití.
  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.

  Doporučené produkty

  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání