Produkty
Služby
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEGoodWe Smart Ez Meter 1fázový - GM1000
Porovnat (0)
GoodWe

GoodWe Smart Ez Meter 1fázový - GM1000

Produktové číslo:
02-600034
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

DCAN DC konektor: NA

NETZ Napájecí konektor: 1-phasig

SPEI Paměťový systém: NA

NETG Hmotnost: 2.7 kg

TOPO Topologie: trafolos

NETL Rozměry v mm: L: 67 mm B: 36 mm H: 85 mm

Vaše výhody
 • stupeň krytí IP20
 • proudové transformátory jsou stavěny na proudy do 120 A
 • Dokumenty ke stažení

  O výrobci

  Společnost GoodWe je předním světovým výrobcem fotovoltaických střídačů a řešení pro skladování energie. Byla založena v roce 2010 a je kótována jako akciová společnost na šanghajské burze cenných papírů. GoodWe má více než 4 600 zaměstnanců po celém světě a je považována za světovou jedničku mezi dodavateli hybridních střídačů.


  Společnost GoodWe nabízí komplexní portfolio produktů a řešení pro rezidenční i komerční fotovoltaické systémy, přičemž garantuje, že výkon a kvalita jdou ruku v ruce napříč celým sortimentem.


  Společnost GoodWe vytvořila systém vzájemně provázaných služeb a zřídila servisní střediska po celém světě. Jejich cílem je nabídnout globální podporu všem zákazníkům, včetně projektového poradenství, technického školení, podpory na místě a poprodejního servisu.


  GoodWe

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu
  Jednofázový modul GoodWe SmartMeter zajišťuje měření pomocí měřících cívek. Při připojování není nutno měřený vodič přerušit, stačí nacvaknout správnou měřící cívku na daný vodič. Měřicí modul je nezbytný pro správný chod hybridního měniče a slouží k měření směru, rozsahu výkonu a proudu, dále pak řídí provoz měniče přes komunikaci RS485.
  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání