Produkty
Služby
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEGoodWe GW6K-DT (wifi)
Info icon

Vážení zákazníci, děkujeme vám za přízeň v roce 2023. S blížícím se koncem roku a nadcházejícími vánočními svátky bychom vás rádi informovali o změnách v pracovní době.

Reklamační oddělení bude přijímat poslední reklamace do 12. 12. 2023 , poté bude zavřeno a nebude možné přijímat další reklamace.

Technická podpora bude pro vás k dispozici do 15. 12. 2023  a poté se na vás budeme těšit od 2. 1. 2024 ve standardní pracovní době.

Příprava objednávek na skladě bude probíhat do 15. 12. 2023 (odvoz přepravcem do 18.12. s doručením do 21.12.2023).

Celozávodní dovolená: 21. 12. 2023 – 1. 1. 2024  Inventura: 2 .1. – 17 . 1. 2024

Za celý tým společnosti BayWa r.e. vám přejeme příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2024.

Porovnat (0)
GoodWe

GoodWe GW6K-DT (wifi)

Produktové číslo:
02-600065
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

WUMA Napětí MPP max: 850.0 Volt

NETG Hmotnost: 15 kg

NENN Jmenovitý výkon: 6000 VA

SPEI Paměťový systém: Kompaktsystem

TOPO Topologie: trafolos

NETZ Napájecí konektor: 3-phasig

DCAN DC konektor: MC4

NETL Rozměry v mm: L: 147 mm B: 354 mm H: 433 mm

MPPT Počet MPPT: 2 Stück

WUMI Napětí MPP min.: 180.0 Volt

Vaše výhody
 • maximální účinnost až 98,2 %
 • možnost přetížení vstupu až o 50 %
 • lehčí než srovnatelné výrobky
 • různé možnosti monitoringu
 • vodovzdorný a prachuvzdorný podle normy IP65
 • Dokumenty ke stažení

  O výrobci

  Společnost GoodWe je předním světovým výrobcem fotovoltaických střídačů a řešení pro skladování energie. Byla založena v roce 2010 a je kótována jako akciová společnost na šanghajské burze cenných papírů. GoodWe má více než 4 600 zaměstnanců po celém světě a je považována za světovou jedničku mezi dodavateli hybridních střídačů.


  Společnost GoodWe nabízí komplexní portfolio produktů a řešení pro rezidenční i komerční fotovoltaické systémy, přičemž garantuje, že výkon a kvalita jdou ruku v ruce napříč celým sortimentem.


  Společnost GoodWe vytvořila systém vzájemně provázaných služeb a zřídila servisní střediska po celém světě. Jejich cílem je nabídnout globální podporu všem zákazníkům, včetně projektového poradenství, technického školení, podpory na místě a poprodejního servisu.


  GoodWe

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu
  Třífázový měnič GoodWe 6K DT G2 s pasivním chlazením a nízkou vlastní spotřebou. Měnič je možné doplnit o regulaci přetoků, která kontroluje proud tak, aby nedocházelo k nechtěným přetokům do sítě distributora. Pomocí nastavení také můžete omezovat činný výkon měniče. Komunikace přes WiFi a RS485 umožňuje bezplatně monitorovat váš systém odkudkoliv na světě. Měnič GoodWe 6K DT G2 je ​​vysoce kompatibilní s většinou fotovoltaických technologii. Výhodou GoodWe série SDT G2 je nižší hmotnost a kompaktnější rozměry oproti předchozí verzi.
  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání