Produkty
Technická podpora
O nás
|
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEGoodWe GW5000-EH (DC switch)
Info icon

DOPRAVA ZDARMA! Vážení zákazníci využijte naší jarní akce a ušetřete na dopravě zdarma! Nakupte solární panely a komponenty novotegry a získejte dopravu zdarma na celý nákup. Více informací o podmínkách akce naleznete zde.

Porovnat (0)
GoodWe

GoodWe GW5000-EH (DC switch)

Produktové číslo:
02-600023
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

DCAN DC konektor: MC4

NETG Hmotnost: 17 kg

MPPT Počet MPPT: 2 Stück

TOPO Topologie: trafolos

WUMA Napětí MPP max: 550.0 Volt

WUMI Napětí MPP min.: 100.0 Volt

NETZ Napájecí konektor: 1-phasig

NENN Jmenovitý výkon: 5000 VA

NETL Rozměry v mm: L: 147 mm B: 354 mm H: 433 mm

SPEI Paměťový systém: Hybrid-WR

Vaše výhody
 • integrovaný přepínač UPS 10 ms DC switch
 • integrace do portálu SEMS
 • kompatibilní s vysokonapěťovými bateriemi Pylontech, GoodWe
 • RS485, WiFi (volitelně LAN)
 • BayWa r.e. monitoring zdarma
 • včetně SmartMeteru
 • krytí IP65
 • Dokumenty ke stažení

  O výrobci

  Společnost GoodWe je předním světovým výrobcem fotovoltaických střídačů a řešení pro skladování energie. Byla založena v roce 2010 a je kótována jako akciová společnost na šanghajské burze cenných papírů. GoodWe má více než 4 600 zaměstnanců po celém světě, více než 52 GW instalací ve více než 100 zemích a regionech a je považována za světovou jedničku mezi dodavateli hybridních střídačů.


  Společnost GoodWe nabízí komplexní portfolio produktů a řešení pro rezidenční i komerční fotovoltaické systémy, přičemž garantuje, že výkon a kvalita jdou ruku v ruce napříč celým sortimentem. V roce 2021 byla společnost GoodWe uznána firmou Wood Mackenzie jako jeden ze tří největších dodavatelů hybridních invertorů na světě.


  Společnost GoodWe vytvořila systém vzájemně provázaných služeb a zřídila servisní střediska po celém světě. Jejich cílem je nabídnout globální podporu všem zákazníkům, včetně projektového poradenství, technického školení, podpory na místě a poprodejního servisu.


  GoodWe

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu
  Jednofázový hybridní střídač řady EH je vhodný pro domácí použití. Připojení vysokonapěťových baterií. Střídač má integrovaný přepínač UPS pro záložní napájení. To umožňuje vybraným spotřebičům pokračovat v nouzovém napájení v případě výpadku elektrické sítě.
  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání