Produkty
Technická podpora
O nás
|
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEGoodWe GW25KT-DT (wifi)
Info icon

DOPRAVA ZDARMA! Vážení zákazníci využijte naší jarní akce a ušetřete na dopravě zdarma! Nakupte solární panely a komponenty novotegry a získejte dopravu zdarma na celý nákup. Více informací o podmínkách akce naleznete zde.

Porovnat (0)
GoodWe

GoodWe GW25KT-DT (wifi)

Produktové číslo:
02-600067
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

WUMA Napětí MPP max: 950.0 Volt

NETG Hmotnost: 25 kg

NETL Rozměry v mm: L: 175 mm B: 415 mm H: 511 mm

NETZ Napájecí konektor: 3-phasig

TOPO Topologie: trafolos

NENN Jmenovitý výkon: 25000 VA

SPEI Paměťový systém: Kompaktsystem

DCAN DC konektor: MC4

WUMI Napětí MPP min.: 200.0 Volt

MPPT Počet MPPT: 2 Stück

Vaše výhody
 • maximání účinnost až 98,4%.
 • LCD LED obrazovka.
 • evropská účinnost až 97,7%.
 • vodovzdorný a prachuvzdorný IP65
 • lehčí než srovnatelné výrobky
 • BayWa r.e. monitoring zdarma.
 • servis a technická podpora od BayWa r.e.
 • Dokumenty ke stažení

  O výrobci

  Společnost GoodWe je předním světovým výrobcem fotovoltaických střídačů a řešení pro skladování energie. Byla založena v roce 2010 a je kótována jako akciová společnost na šanghajské burze cenných papírů. GoodWe má více než 4 600 zaměstnanců po celém světě, více než 52 GW instalací ve více než 100 zemích a regionech a je považována za světovou jedničku mezi dodavateli hybridních střídačů.


  Společnost GoodWe nabízí komplexní portfolio produktů a řešení pro rezidenční i komerční fotovoltaické systémy, přičemž garantuje, že výkon a kvalita jdou ruku v ruce napříč celým sortimentem. V roce 2021 byla společnost GoodWe uznána firmou Wood Mackenzie jako jeden ze tří největších dodavatelů hybridních invertorů na světě.


  Společnost GoodWe vytvořila systém vzájemně provázaných služeb a zřídila servisní střediska po celém světě. Jejich cílem je nabídnout globální podporu všem zákazníkům, včetně projektového poradenství, technického školení, podpory na místě a poprodejního servisu.


  GoodWe

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu
  Třífázový měnič GoodWe 20KT-DT s pasivním chlazením a nízkou vlastní spotřebou. Pomocí nastavení také můžete omezovat činný výkon měniče, pokud je připojen Smartmeter. Komunikace přes WiFi a RS485 umožňuje bezplatně monitorovat váš systém odkudkoliv na světě.
  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání