Produkty
Technická podpora
O nás
|
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEGoodWe GW1000-XS (wifi)
Info icon

DOPRAVA ZDARMA! Vážení zákazníci využijte naší jarní akce a ušetřete na dopravě zdarma! Nakupte solární panely a komponenty novotegry a získejte dopravu zdarma na celý nákup. Více informací o podmínkách akce naleznete zde.

Porovnat (0)
GoodWe

GoodWe GW1000-XS (wifi)

Produktové číslo:
02-600004
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

MPPT Počet MPPT: 2 Stück

DCAN DC konektor: MC4

NETG Hmotnost: 5.8 kg

NETZ Napájecí konektor: 1-phasig

TOPO Topologie: trafolos

WUMI Napětí MPP min.: 40.0 Volt

SPEI Paměťový systém: Kompaktsystem

WUMA Napětí MPP max: 450.0 Volt

NENN Jmenovitý výkon: 1000 VA

NETL Rozměry v mm: L: 113 mm B: 295 mm H: 230 mm

Vaše výhody
 • ultra lehký a malý fotovoltaický měnič
 • nízké startovací napětí – hodnota 40 V
 • o 50% lehčí než srovnatelné výrobky
 • možnost přetížení vstupu až o 30%
 • široký rozsah napětí MPPT regulátoru
 • vodovzdorný a prachu vzdorný podle normy IP65
 • nehlučný provoz, bez ventilátoru
 • bezdrátový monitoring a komunikace
 • ideální i pro sestavu 3 panelů
 • BayWa r.e. monitoring zdarma.
 • servis a technická podpora od BayWa r.e.
 • Dokumenty ke stažení

  O výrobci

  Společnost GoodWe je předním světovým výrobcem fotovoltaických střídačů a řešení pro skladování energie. Byla založena v roce 2010 a je kótována jako akciová společnost na šanghajské burze cenných papírů. GoodWe má více než 4 600 zaměstnanců po celém světě, více než 52 GW instalací ve více než 100 zemích a regionech a je považována za světovou jedničku mezi dodavateli hybridních střídačů.


  Společnost GoodWe nabízí komplexní portfolio produktů a řešení pro rezidenční i komerční fotovoltaické systémy, přičemž garantuje, že výkon a kvalita jdou ruku v ruce napříč celým sortimentem. V roce 2021 byla společnost GoodWe uznána firmou Wood Mackenzie jako jeden ze tří největších dodavatelů hybridních invertorů na světě.


  Společnost GoodWe vytvořila systém vzájemně provázaných služeb a zřídila servisní střediska po celém světě. Jejich cílem je nabídnout globální podporu všem zákazníkům, včetně projektového poradenství, technického školení, podpory na místě a poprodejního servisu.


  GoodWe

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu
  Jednofázový měnič GoodWe 1000-XS s pasivním chlazením a nízkou vlastní spotřebou. K měniči lze připojit toroidní měřicí modul (CT device), který měří směr toku proudu a na základě změřených hodnot reguluje výkon zařízení a tím zabrání nechtěným průtokům do sítě distributora. Nastavením lze omezovat činný výkon měniče. Komunikace přes WiFi a RS485 umožňuje systém bezplatně monitorovat odkudkoliv na světě. Měnič GoodWe 1000-XS je vysoce kompatibilní s většinou fotovoltaických technologií.
  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.

  Doporučené produkty

  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání