Produkty
Technická podpora
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
Porovnat (0)
A-Z TRADERS

A-Z Rozvaděč M

Produktové číslo:
06-600009
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace
Vaše výhody
Dokumenty ke stažení

O výrobci

A-Z TRADERS s.r.o. je česká technologická společnost, která sídlí v Praze. Zabývá se výrobou a vývojem rozváděčů pro fotovoltaiku, řízením a regulací inteligentních domácností 21. století a také elektromobilitou.Více než 11 letá zkušenost ve fotovoltaice, elektrotechnice, vývoji HW a SW na špičkové úrovni evropského formátu, dovoluje firmě expandovat i na zahraniční trhy. V nabídce naleznete kromě rozváděčů pro FVE také nabíjecí stanice pro elektromobily nebo střídač pro ohřev vody.
A-Z TRADERS

Popis produktu

Vlastnosti produktu
Předpřipravený certifikovaný AC rozvaděč pro ochranu jednofázových měničů. Rozvaděč pro ochranu 1F AC strany. Jednotlivé komponenty umístěné na DIN liště jsou mezi sebou již propojeny a lze je snadno rozšiřovat.

Rozvaděč obsahuje:
  • rozvodnice na omítku, půhledné dveře, 1 řada, 12 modulů
  • svodič přepětí třídy T1, T2 (B+C), 1 pól pro TN-S
  • jistič PL6, char B, 1-pólový, lcn = 6kA, In=16A
Splňuje normy IEC 61439-1 ed.2 a IEC 61439-3.
Dodací a přepravní náklady

Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

Hodnocení zákazníka
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
k
Porovnání produktů (0)
Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání