Produkty
Technická podpora
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEA-Z Rozvaděč DC2 T1+T2
Porovnat (0)
A-Z TRADERS

A-Z Rozvaděč DC2 T1+T2

Produktové číslo:
06-600001
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace
Vaše výhody
Dokumenty ke stažení

O výrobci

A-Z TRADERS s.r.o. je česká technologická společnost, která sídlí v Praze. Zabývá se výrobou a vývojem rozváděčů pro fotovoltaiku, řízením a regulací inteligentních domácností 21. století a také elektromobilitou.Více než 11 letá zkušenost ve fotovoltaice, elektrotechnice, vývoji HW a SW na špičkové úrovni evropského formátu, dovoluje firmě expandovat i na zahraniční trhy. V nabídce naleznete kromě rozváděčů pro FVE také nabíjecí stanice pro elektromobily nebo střídač pro ohřev vody.
A-Z TRADERS

Popis produktu

Vlastnosti produktu
Kompletní certifikovaný rozvaděč chránící DC vedení s ochranou T1+T2 o max. napětí 1000V. Tento typ je určen pro povrchovou montáž a obsahuje dvoupólový pojistkový odpojovač a svodič přepětí pro ochranu dvou stringu fotovoltaického systému. Jednotlivé komponenty umístěné na DIN liště jsou mezi sebou již propojeny, což zajišťuje úsporu času při montáži.

Rozvaděč obsahuje:
  • rozvodnice na omítku, půhledné dveře, 1 řada, 12 modulů
  • 2x svodič přepětí T1+T2 (I+II, B+C), ( 1000 V DC, max. zkrat. proud 1000 A)u2029
  • 2x válcová pojistka pro FV 1000 DC , 16DC
  • 2x pojistkový odpojovač, FV pole, 2 pole, 1000V AC / 30A, C10
Splňuje normy ČSN 61439-2 ed. 2:12, ČSN 61439-1 ed. 2:12
Dodací a přepravní náklady

Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

Hodnocení zákazníka
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
k
Porovnání produktů (0)
Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání