Produkty
Technická podpora
O nás
|
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EESolarEdge S1200-1G MYM BV
Porovnat (0)
SolarEdge

SolarEdge S1200-1G MYM BV

Produktové číslo:
02-000849
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

KLP Délka kabelu - plus: 1300 mm

MPPT Počet MPPT: 1

NETL Rozměry v mm: L: 135 mm B: 130 mm H: 32 mm

NETG Hmotnost: 0.71 kg

Vaše výhody
 • vysoká účinnost, která zvyšuje výkon solárních panelů
 • monitoring výroby energie a optimalizace výkonu systému
 • dlouhodobý a spolehlivý provoz i v náročných podmínkách
 • integrované bezpečnostní prvky chrání váš solární systém a zajišťují jeho bezproblémový chod
 • O výrobci

  Izraelská firma SolarEdge se od svého vzniku v roce 2006 stala jedním z klíčových hráčů v oblasti solárního průmyslu. Svým zákazníkům nabízí rozsáhlé portfolio inovativních výrobků pro fotovoltaické elektrárny jako jsou střídače, optimizéry, baterie pro solární panely nebo nabíječky pro elektrické automobily. Společnost měla v roce 2022 tržby ve výši 3,11 miliardy dolarů a má více než 5 000 zaměstnanců v pobočkách na všech kontinentech.


  SolarEdge

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu
  Optimizér výkonu S1200-1G MYM BV BV od SolarEdge představuje inteligentní DC/DC převodník, který je součástí solárního systému a je připojený k každému solárnímu modulu. Díky tomu, že každý modul je monitorován a optimalizován zvlášť, minimalizuje se riziko, že některý modul bude ovlivněn stínem nebo jinými faktory a ztratí svůj potenciál. Funkci SafeDC automaticky snižuje stejnosměrné napětí modulů a zajišťuje bezpečnost v případě, že se vypne střídač nebo síťové napájení. Tím se minimalizuje riziko nebezpečí a zároveň se chrání solární systém před nepředvídatelnými situacemi.
  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání