Produkty
Služby
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EESolarEdge S1200-1G M4M BV
Porovnat (0)
SolarEdge

SolarEdge S1200-1G M4M BV

Produktové číslo:
02-000848
Cena za množství (netto):

O produktu

Specifikace

NETG Hmotnost: 0.71 kg

MPPT Počet MPPT: 1

NETL Rozměry v mm: L: 135 mm B: 130 mm H: 32 mm

Vaše výhody

• vysoká účinnost, která zvyšuje výkon solárních panelů
• monitoring výroby energie a optimalizace výkonu systému
• dlouhodobý a spolehlivý provoz i v náročných podmínkách
• integrované bezpečnostní prvky chrání váš solární systém a zajišťují jeho bezproblémový chod

O výrobci

Společnost SolarEdge je izraelský výrobce střídačů a optimizérů pro rezidenční i komerční fotovoltaické instalace. Jako průkopník v oblasti výkonové elektroniky působí na pěti kontinentech, včetně Severní a Jižní Ameriky, Evropy, Afriky, Asie a Austrálie.


SolarEdge

Popis produktu

Vlastnosti produktu
Optimizér výkonu S1200-1G M4M BV od SolarEdge představuje inteligentní DC/DC převodník, který je součástí solárního systému a je připojený k každému solárnímu modulu. Díky tomu, že každý modul je monitorován a optimalizován zvlášť, minimalizuje se riziko, že některý modul bude ovlivněn stínem nebo jinými faktory a ztratí svůj potenciál. Funkci SafeDC automaticky snižuje stejnosměrné napětí modulů a zajišťuje bezpečnost v případě, že se vypne střídač nebo síťové napájení. Tím se minimalizuje riziko nebezpečí a zároveň se chrání solární systém před nepředvídatelnými situacemi.
Dodací a přepravní náklady

Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Spolupracujeme s globálními lídry na trhu, to znamená, že využíváme služeb zkušené posádky. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny doprav, které jsou nastaveny v E-shopu jsou pouze orientační, přesné ceny doprav naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat přes e-mail: [email protected].

Hodnocení zákazníka
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
k
Porovnání produktů (0)
Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání