Produkty
Technická podpora
O nás
|
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEHUAWEI SUN2000-450W-P2 Smart PV
Info icon

DOPRAVA ZDARMA! Vážení zákazníci využijte naší jarní akce a ušetřete na dopravě zdarma! Nakupte solární panely a komponenty novotegry a získejte dopravu zdarma na celý nákup. Více informací o podmínkách akce naleznete zde.

Porovnat (0)
Huawei

HUAWEI SUN2000-450W-P2 Smart PV

Produktové číslo:
02-000801
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

MPPT Počet MPPT: 1

NETG Hmotnost: 0.6 kg

KLP Délka kabelu - plus: 150 mm

DCAN DC konektor: MC4

NETL Rozměry v mm: L: 75 mm B: 140 mm H: 28 mm

Vaše výhody
 • maximální výkon pro každý panel
 • minimalizuje systémové ztráty
 • maximální účinnost 99,5 %
 • lze odpojit jednotlivé moduly samostatně
 • stupeň krytí IP 68
 • správa a monitoring v aplikaci FusionSolar
 • Dokumenty ke stažení

  O výrobci

  Silná značka, známé produkty a inovativní řešení: portfolio výrobků světoznámého výrobce je flexibilní, rozmanité a výkonné. Svými řešeními pro fotovoltaické střídače Huawei neustále dokazuje své ambice v oblasti kvality a technologického pokroku. Světový lídr v oblasti informačních technologií a telekomunikačních řešení působí již více než osm let také v segmentu solárních střídačů a jako jediný výrobce nabízí standardně technologii detekce poruch na straně stejnosměrného proudu. Moderní a efektivní výrobky se prodávají po celém světě ve více než 170 zemích, čímž se Huawei v současnosti řadí mezi přední dodavatele z hlediska obratu a poskytovaných služeb.


  Huawei

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu
  Optimizér HUAWEI SUN2000-450W-P2 Smart PV je inovativním řešením pro zvýšení efektivity každého panelu. Skvěle se hodí na instalace panelů, na které dopadá částečný stín. Optimizér je kompatibilní s měniči Huawei. Správu a chod zařízení můžete sledovat v aplikaci FusionSolar.
  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání