Produkty
Služby
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEBFS-21 - Rapid Shutdown
Porovnat (0)
ZJBENY

BFS-21 - Rapid Shutdown

Produktové číslo:
08-600008
Cena za množství (netto):

O produktu

Specifikace
Vaše výhody
Dokumenty ke stažení

O výrobci

ZJBENY je předním výrobcem stejnosměrných komponent pro ochranu fotovoltaických článků.

S více než 30 lety zkušeností v elektrotechnickém průmyslu vyvýjí solární DC komponenty vždy podle  nejnovějších standardů.


ZJBENY

Popis produktu

Vlastnosti produktu
Secure your power system with the BFS-21 Rapid Shutdown - an innovative solution for quick and safe power shutdown. With instant response and universal compatibility, the BFS-21 is an ideal choice for protecting solar panels and battery systems. Installing the BFS-21 is quick and easy, with no complicated procedures. Thanks to the intuitive design, technicians can easily integrate this device into the existing system.
Dodací a přepravní náklady

Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Spolupracujeme s globálními lídry na trhu, to znamená, že využíváme služeb zkušené posádky. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny doprav, které jsou nastaveny v E-shopu jsou pouze orientační, přesné ceny doprav naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat přes e-mail: [email protected].

Hodnocení zákazníka
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
k
Porovnání produktů (0)
Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání