Produkty
Technická podpora
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
Porovnat (0)
WalL Box Chargers

Wallbox - Power meter

Produktové číslo:
07-600008
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace
Vaše výhody
 • ochrana před výpadky
 • maximalizace výkonu
 • vhodné pro domácnosti i malé podniky
 • Dokumenty ke stažení

  O výrobci

  Společnost WallBox vyrábí inteligentní nabíjecí systémy, které kombinují ty nejmodernější technologie s výjimečným designem a vytvářejí inteligentní ekosystém mezi vozidlem, nabíječkou, domácností a chytrými zařízeními. WallBox podporuje elektromobilitu a nabízí tak řešení pro udržitelnější využívání energie.


  WalL Box Chargers

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu
  Měřič spotřeby Wallbox odemyká řešení pro správu energie a umožňuje, aby byl Pulsar Plus připraven na všechny budoucí aktualizace softwaru bez nutnosti dalšího hardwaru. Vychutnejte si vyšší úspory a nožší spotřebu energie díky solárnímu nabíjení elektromobilů a funkci dynamického vyrovnávání zátěže.
  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání