Produkty
Technická podpora
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
Porovnat (0)
Olife Energy

Olife - SmartMeter

Produktové číslo:
07-600037
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace
Vaše výhody
Dokumenty ke stažení
Technický list (1)

O výrobci

Olife je ryze česká technologická firma zabývající se především efektivním řízením distribuce a spotřeby energie. Firma vyvinula celé portfolio produktů nabíjecích stanic pro elektromobily (od wallboxů na střídavý proud až po superrychlé stanice na stejnosměrný proud), které ve spojení s jedinečnou hardwarovou a softwarovou technologií "Powered by OlifeEnergy" nabízí řadu výhod.

Nabíjecí stanice OlifeEnergy se vyznačují kvalitním zpracováním, spolehlivostí a originálním designem. Jsou kompletně vyvinuty a vyráběny v České republice.Olife Energy

Popis produktu

Vlastnosti produktu

SmartMeter je jednotka pro měření aktuální spotřeby objektu nebo jeho dílčího okruhu, která vyhodnocuje dostupný příkon pro nabíjecí stanice OlifeEnergy. Stanice pak dle dostupného příkonu reguluje nabíjecí proud.

Dodací a přepravní náklady

Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

Hodnocení zákazníka
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
k
Porovnání produktů (0)
Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání