Produkty
Technická podpora
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEOlife - Doublebox AC 22kW - Rovný Kabel
Porovnat (0)
Olife Energy

Olife - Doublebox AC 22kW - Rovný Kabel

Produktové číslo:
07-600035
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace
Vaše výhody
Dokumenty ke stažení
Technický list (1)

O výrobci

Olife je ryze česká technologická firma zabývající se především efektivním řízením distribuce a spotřeby energie. Firma vyvinula celé portfolio produktů nabíjecích stanic pro elektromobily (od wallboxů na střídavý proud až po superrychlé stanice na stejnosměrný proud), které ve spojení s jedinečnou hardwarovou a softwarovou technologií "Powered by OlifeEnergy" nabízí řadu výhod.

Nabíjecí stanice OlifeEnergy se vyznačují kvalitním zpracováním, spolehlivostí a originálním designem. Jsou kompletně vyvinuty a vyráběny v České republice.Olife Energy

Popis produktu

Dodací a přepravní náklady

Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

Hodnocení zákazníka
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
k
Porovnání produktů (0)
Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání