Produkty
Technická podpora
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEGoodWe GW22K-HCA - Nabíjecí stanice
Porovnat (0)
GoodWe

GoodWe GW22K-HCA - Nabíjecí stanice

Produktové číslo:
07-600031
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

NETL Rozměry v mm: L: 150 mm B: 208 mm H: 450 mm

NETG Hmotnost: 6 kg

NETZ Napájecí konektor: 3-phasig

Vaše výhody
 • moderní a uživatelsky přívětivý design
 • integorvaná přepěťová ochrana SPD typu II
 • stupeň krytí IP66 pro vnitřní i venkovní použití
 • vzdálená kontrola a monitoring
 • možnost nabíjení z přebytků z fototovoltaiky
 • servist a technická podpora od BayWa r.e.
 • Dokumenty ke stažení

  O výrobci

  Společnost GoodWe je předním světovým výrobcem fotovoltaických střídačů a řešení pro skladování energie. Byla založena v roce 2010 a je kótována jako akciová společnost na šanghajské burze cenných papírů. GoodWe má více než 4 600 zaměstnanců po celém světě a je považována za světovou jedničku mezi dodavateli hybridních střídačů.


  Společnost GoodWe nabízí komplexní portfolio produktů a řešení pro rezidenční i komerční fotovoltaické systémy, přičemž garantuje, že výkon a kvalita jdou ruku v ruce napříč celým sortimentem.


  Společnost GoodWe vytvořila systém vzájemně provázaných služeb a zřídila servisní střediska po celém světě. Jejich cílem je nabídnout globální podporu všem zákazníkům, včetně projektového poradenství, technického školení, podpory na místě a poprodejního servisu.


  GoodWe

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu
  Nabíjecí stanice GoodWe HCA slouží k nabíjení elektromobilů, ať už z přebytků z fotovoltaiky nebo ze sítě. Využívá měření stávajícího Smartmeteru, pokud už je v instalaci měnič GoodWe. Integrace do SEMS portálu pro monitorování, nastavení a optimalizaci. Kompaktní a jednoduchý design pro jednoduchou instalaci a údržbu.
  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání