Produkty
Technická podpora
O nás
|
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEÚchyt krajový, 30 - 42 mm, černý
Info icon

DOPRAVA ZDARMA! Vážení zákazníci využijte naší jarní akce a ušetřete na dopravě zdarma! Nakupte solární panely a komponenty novotegry a získejte dopravu zdarma na celý nákup. Více informací o podmínkách akce naleznete zde.

Porovnat (0)
novotegra

Úchyt krajový, 30 - 42 mm, černý

Produktové číslo:
03-001237
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

TDMC Rozměr C: 30 – 40

NETG Hmotnost: 0.054 kg

Vaše výhody
 • Rychlá a bezpečná instalace

 • Univerzální design pro různé tloušťky rámu panelů

 • Robustní konstrukce z hliníku a nerezové oceli pro dlouhou životnost

 • Praktická vylepšení

 • Úspora času a peněz díky rychlosti a praktičnosti úchytu
 • Dokumenty ke stažení

  O výrobci

  Společnost novotegra vyvinula a vyrábí stejnojmenný montážní systém pro solární panely a své produkty nabízí instalačním firmám v celé Evropě. Od svého vzniku v roce 2006 si vybudovala významné postavení na trhu a získala si důvěru mezi zákazníky z řad instalačních a projekčních firem. Nosné konstrukce pro fotovoltaické panely novotegra jsou kompatibilní se všemi běžnými typy střech a vyznačují se vysokou flexibilitou, spolehlivostí a nejvyšší kvalitou. Kromě nabídky špičkových výrobků charakterizuje společnost novotegra kvalitní osobní poradenství, pravidelná školení, profesionální technická podpora a servis.


  novotegra

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu
  Krajový úchyt novotegra představuje revoluční prvek pro montáž solárních panelů s maximální efektivitou a rychlostí. Díky jeho inovativnímu designu umožňuje bezproblémovou instalaci panelů s rámem tloušťky 30 až 40 mm. Tento univerzální úchyt je kompatibilní s širokým spektrem našich konstrukcí, vyjma ploché střechy II. Co skutečně vyniká, je rychlá montáž a demontáž na C-profil pomocí jednoduchého zacvaknutí, což značně zkracuje dobu montáže panelů a šetří čas montérům. Konstrukce z kvalitního hliníku a nerezové oceli zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost úchytu. Další výhodou je gumička, která udržuje úchyt v otevřené pozici, což usnadňuje a urychluje manipulaci při montáži. Díky těmto vlastnostem je tento úchyt ideální volbou pro rychlou, spolehlivou a bezpečnou instalaci solárních panelů. Úchyty nabízíme v základní stříbrné, ale i elegantní černé variantě.
  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání