Produkty
Technická podpora
O nás
|
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
ETechnická podpora

Technická podpora

Vyhledáváme technologie, testujeme je a školíme naše klienty z řad instalačních firem.

Služba technické podpory vychází z dlouholetých zkušeností a úzké spolupráce s našimi dodavateli technologií. Opírá se o hluboké znalosti našich techniků, kteří se podílejí na vývoji a lokalizací vybraných produktů. 

Ochotně vám pomůžeme s jakýmkoliv technickým problémem a navrhneme vám optimální řešení k vaší plné spokojenosti.

Linka technické podpory je vám k dispozici každý všední den od 7 do 16 hodin. Reagujeme pružně a rychle. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo emailem. V případě potřeby vám pomůžeme odstranit problém přímo na místě instalace.

Nepřetržitý dohled nad instalovanými elektrárnami

Mějte nainstalované elektrárny pod neustálým dohledem. BayWa r.e. monitoring je bezplatná aplikace, která automaticky zpracovává informace z portálu SEMS a dokáže vzdáleně odhalit provozní chyby.

Co dokážeme odhalit?

 • vypnutou asymetrii
 • chyby komunikace se Smart Metrem
 • chybně zapojené měření
 • neaktuální firmware
 • chyby vybíjení baterií
 • přehřívání střídače a baterií 
 • přepnutí do ostrovního provozu

Pomoc s první instalací

Pomůžeme vám s první instalací nosné konstrukce solárních panelů novotegra. Naši technici přijedou za vámi a pomohou vám a vašim zaměstnancům s montáží. Poradíme vám i s návrhem projektu a zaškolíme vás k efektivnímu používání plánovacího nástroje Solar-Planit.

 • Spolupracujeme přímo s výrobci (podílíme se na vývoji produktů).
 • Nabízíme produktová i prodejní školení.
 • Školíme prezenčně i on-line.
 • Poskytujeme technickou podporu na telefonu i v terénu.
 • Tvoříme video tutorials.
 • Vyřizujeme reklamace.

Reference

"Vážení představitelé a členové týmu technické podpory BayWa r.e.,

Dovolte mi, abych se Vám v mém jméně i jméně mé organizace, která dlouhodobě využívá Vaše služby, obrátil s touto formální zprávou. Píši Vám, abych vyjádřil naše upřímné poděkování a uznání za výjimečnou úroveň podpory a služeb, které Váš tým poskytuje.
Naše zkušenost s Vaším týmem technické podpory se odlišuje kvalitou, odborností a přístupem, který překračuje běžné standardy. Vaše reakce na technické problémy, dotazy a výzvy jsou nejen rychlé a efektivní, ale také doprovázené hloubkou znalostí a osobním přístupem, který v dnešní době vzácně nalézáme.
V oblasti podpory produktů GoodWe jste se ukázali jako neocenitelný partner. Vaše hluboké technické znalosti a oddanost řešení problémů nejen že pomáhají udržet naše operace v chodu, ale také přispívají k našemu celkovému úspěchu a spokojenosti. Je zřejmé, že vaše týmová práce a závazek k excelenci nejsou jen prázdná slova, ale skutečné hodnoty, které se odrážejí ve Vaší práci každý den.
Tímto Vás oficiálně a veřejně prohlašujeme za nejlepší podporu GoodWe, s jakou jsme kdy měli tu čest spolupracovat. Vaše neochvějná podpora a odborné vedení nejenže významně přispěly k naší spokojenosti, ale také nastavily vysokou laťku pro ostatní ve Vašem odvětví.
Na závěr bych chtěl poděkovat každému členovi Vašeho týmu za jejich neúnavné úsilí, profesionalitu a oddanost. Těšíme se na další spolupráci s Vámi a s nadějí hledíme do budoucnosti, která je, díky Vaší podpoře, jasnější."

Jakub Mandík
Vedoucí provozu a servisu instalací
innogy Energo, s.r.o.

Ceník služeb technické podpory

Našim zákazníkům poskytujeme špičkové služby a řešíme technické dotazy na lince i v terénu. Výjezdy techniků jsou zpoplatněny, pokud je instalace chybně nastavena nebo zapojena. Práce technika je zdarma v případě výrobní vady a chyby softwaru.

*Uvedené ceny jsou bez DPH a mohou se měnit.

 

Výjezdy technického oddělení
  Oprávněný výjezd Neoprávněný výjezd
Cena za 1 km 17 Kč 17 Kč
Práce technika zdarma 2 500 Kč / započatá hodina
Technické školení
Základní online školení v námi zvoleném termínu 1 000 Kč / osoba
Pokročilé technické školení v námi zvoleném termínu (Frýdek-Místek / Chrášťany) 3 000 Kč /osoba
VIP školení pouze pro Vaši společnost (mimo stanovený termín) 5 000 Kč / osoba (minimálně 2 osoby nebo 10 000 Kč)
Individuální konzultace s technikem 2 500 Kč / hodina
k
Porovnání produktů (0)
Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání