Produkty
Technická podpora
O nás
|
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEEO naší mateřské společnosti

Naše budoucnost stojí na pevných základech.

Naše mateřská společnost má za sebou roky úspěšné existence a nabízí finanční stabilitu, která je jistotou i pro váš projekt.

K přehledu

Stanovení standardů - dnes a zítra

Ve společnosti BayWa r.e jsme si dali za cíl „r.e.think energy“. To znamená, že přemýšlíme o tom, jak energii vyrábět, jak ji skladovat a optimálně využívat, tak abychom pomohli celosvětovému přechodu na obnovitelné zdroje energie, který je nezbytný pro budoucnost naší planety. 

Působíme ve 34 zemích a naše tržby činí takřka 5,8 mld. EUR. Jsme předním globálním průkopníkem v poskytování služeb a řešení v oblasti obnovitelné energie a aktivně tak utváříme budoucnost energetiky.

Poskytujeme komplexní projektová řešení: od počátečního plánování přes vývoj, výstavbu, až po průběžné řízení provozu. Díky naší inovativnosti, kreativitě a odbornosti jsme přispěli k výrobě více než 6 GW obnovitelné energie a spravujeme přes 10,5 GW zdrojů této energie. 

BayWa r.e. spolupracuje s podniky a organizacemi z celého světa. Poskytujeme řešení na míru, která eliminují uhlíkovou stopu a snižují náklady za energie. Díky našemu přístupu k podpoře klimatu, který je v souladu s nejlepšími postupy v oblasti boje proti klimatickým změnám a Pařížskou dohodu, podnikáme významné kroky na cestě k udržitelnosti.

Jakožto přední globální hráč na trhu distribuce solární energie je BayWa r.e. významným a atraktivním partnerem pro tisíce montážních společností a dodavatelů.

Férovost a rozmanitost jsou pro nás samozřejmostí. Usilujeme o vytvoření optimálních podmínek, za kterých může každý naplnit svůj potenciál. Denně intenzivně pracujeme na hledání nových řešení, posouvání technologických hranic a novém definování standardu služeb tak, aby obnovitelná energie byla ještě dostupnější.

Našimi vlastníky jsou BayWa AG, globálně úspěšná společnost s tržbami 23,9 mld. EUR, a Energy Infrastructure Partners, jednička na trhu v oblasti investic do energetické infrastruktury, která pro globální investory spravuje aktiva v hodnotě přes 7 mld. EUR
 

 

Klíčová fakta

Založení únor 2009
Počet zaměstnanců 5.437 (2024)
Obrat 5.806 mld. EUR (2023)
Obchodní oblasti Větrná energie, solární energie, distribuce solární energie a energetická řešení

Firemní video

Ve společnosti BayWa r.e jsme si dali za cíl „r.e.think energy“ – přemýšlíme o tom, jak energii vyrábět, skladovat a jak ji optimálně využívat, abychom pomohli celosvětovému přechodu na obnovitelné zdroje energie, který je nezbytný pro budoucnost naší planety.
k
Porovnání produktů (0)
Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání