Produkty
Služby
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
Porovnat (0)
PylonTech

Pylontech LV HUB

Produktové číslo:
05-600011
Cena za množství (netto):

O produktu

Specifikace
Vaše výhody
Dokumenty ke stažení

O výrobci

Společnost Pylontech je specializovaným poskytovatelem BESS (baterie energy storage system), zkoumá, vyvíjí, vyrábí a distribuuje systémy pro skladování energie. Poskytuje spolehlivé a cenově dostupné řešení a upevňuje tak pozici jednoho z předních světových dodavatelů úložiště lithiových baterií.


PylonTech

Popis produktu

Vlastnosti produktu
LVHUB ( Low Voltage HUB ) je komunikační HUB pro nízkonapěťové baterie Pylontech. Slouží pro připojení až 5 bateriových racků baterií Pylontech. V každém bateriovém racku lze navzájem propojit až 16 baterií US2000, nebo US3000.
Dodací a přepravní náklady

Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Spolupracujeme s globálními lídry na trhu, to znamená, že využíváme služeb zkušené posádky. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny doprav, které jsou nastaveny v E-shopu jsou pouze orientační, přesné ceny doprav naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat přes e-mail: [email protected]

Hodnocení zákazníka
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
k
Porovnání produktů (0)
Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání