Produkty
Technická podpora
O nás
|
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEHUAWEI LUNA2000-5-E0 - (modul 5kW)
Info icon

DOPRAVA ZDARMA! Vážení zákazníci využijte naší jarní akce a ušetřete na dopravě zdarma! Nakupte solární panely a komponenty novotegry a získejte dopravu zdarma na celý nákup. Více informací o podmínkách akce naleznete zde.

Porovnat (0)
Huawei

HUAWEI LUNA2000-5-E0 - (modul 5kW)

Produktové číslo:
05-000341
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

ZELZ Počet článků: 1 Stück

NUKA Využitelná kapacita: 5000.0 Wh

ANSC Konektor: MC4

NETG Hmotnost: 50 kg

NETL Rozměry v mm: L: 150 mm B: 670 mm H: 360 mm

Vaše výhody
 • ideální pro výkonné nouzové zálohování a provoz mimo síť
 • maximální efektivita díky vysokonapěťovému sériovému propojení
 • patentovaná modulární konstrukce s plug-and-play zástrčkou, eliminuje nutnost interního zapojování a zajišťuje mimořádnou flexibilitu a jednoduchost použití
 • lithium-železo-fosfátová baterie (LFP) bez kobaltu zaručuje bezpečnost, dlouhou životnost a vysoký výkon
 • kompatibilita s předními 1 a 3 fázovými vysokonapěťovými střídači
 • splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy, včetně normy VDE 2510-50
 • Dokumenty ke stažení
  Technický list (1)

  O výrobci

  Silná značka, známé produkty a inovativní řešení: portfolio výrobků světoznámého výrobce je flexibilní, rozmanité a výkonné. Svými řešeními pro fotovoltaické střídače Huawei neustále dokazuje své ambice v oblasti kvality a technologického pokroku. Světový lídr v oblasti informačních technologií a telekomunikačních řešení působí již více než osm let také v segmentu solárních střídačů a jako jediný výrobce nabízí standardně technologii detekce poruch na straně stejnosměrného proudu. Moderní a efektivní výrobky se prodávají po celém světě ve více než 170 zemích, čímž se Huawei v současnosti řadí mezi přední dodavatele z hlediska obratu a poskytovaných služeb.


  Huawei

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu
  Vysokonapěťová lithiová baterie Huawei LUNA s modulárním designem umožňuje paralelní připojení až do 30 kWh. Huawei garantuje u modelu 5 kWh minimální úroveň přenesení energie na úrovni 13,17 MWh. Aktuální stav elektrárny a její správu můžete jednoduše provést v aplici FusionSolar app.
  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání