Produkty
Technická podpora
O nás
|
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEGoodWe - Lynx C - LX C101-10
Info icon

DOPRAVA ZDARMA! Vážení zákazníci využijte naší jarní akce a ušetřete na dopravě zdarma! Nakupte solární panely a komponenty novotegry a získejte dopravu zdarma na celý nákup. Více informací o podmínkách akce naleznete zde.

Porovnat (0)
GoodWe

GoodWe - Lynx C - LX C101-10

Produktové číslo:
02-600178
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

ANSC Konektor: DC-connector

NETG Hmotnost: 80 kg

NETL Rozměry v mm: L: 677 mm B: 525 mm H: 202 mm

Vaše výhody
 • Inteligentní ovládání
 • Vynikající bezpečnost a spolehlivost
 • Přátelský a promyšlený design
 • Flexibilní a přizpůsobitelné aplikace
 • Dokumenty ke stažení
  Technický list (1)

  O výrobci

  Společnost GoodWe je předním světovým výrobcem fotovoltaických střídačů a řešení pro skladování energie. Byla založena v roce 2010 a je kótována jako akciová společnost na šanghajské burze cenných papírů. GoodWe má více než 4 600 zaměstnanců po celém světě, více než 52 GW instalací ve více než 100 zemích a regionech a je považována za světovou jedničku mezi dodavateli hybridních střídačů.


  Společnost GoodWe nabízí komplexní portfolio produktů a řešení pro rezidenční i komerční fotovoltaické systémy, přičemž garantuje, že výkon a kvalita jdou ruku v ruce napříč celým sortimentem. V roce 2021 byla společnost GoodWe uznána firmou Wood Mackenzie jako jeden ze tří největších dodavatelů hybridních invertorů na světě.


  Společnost GoodWe vytvořila systém vzájemně provázaných služeb a zřídila servisní střediska po celém světě. Jejich cílem je nabídnout globální podporu všem zákazníkům, včetně projektového poradenství, technického školení, podpory na místě a poprodejního servisu.


  GoodWe

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu

  GoodWe Lynx C Series je vysoce napěťová baterie s kapacitou 101-156 kWh, navržená speciálně pro komerční a průmyslové solární střešní aplikace. Tato baterie je kombinovatelná s hybridním střídačem GoodWe řady ETC a střídačem pro retrofit baterií řady BTC, čímž vytváří vysoce flexibilní systém ukládání energie. Systém umožňuje správu spotřeby energie pro maximalizaci vlastní spotřeby a zajištění spolehlivého zásobování energií pro podnikání.
  Výhody produktu Lynx C Series:
  Inteligentní ovládání: Dálkové monitorování a aktualizace přes střídač, nízkopříkonový spánkový režim, schopnost černého startu, test odporu izolace a automatické rozpoznání modulů.

  Vynikající bezpečnost a spolehlivost: Baterie je vybavena bezpečnostními certifikáty IEC62619, IEC62040 a IEC630561.

  Přátelský a promyšlený design: Snadná přeprava a instalace na zem.

  Flexibilní a přizpůsobitelné aplikace: Široký rozsah kapacity od 101 do 156 kWh, kompatibilita se střídači GoodWe řady BTC a ETC.

  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.

  Doporučené produkty

  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání