Produkty
Technická podpora
O nás
|
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EESEC1000S pro hybridní měniče GoodWe
Porovnat (0)
GoodWe

SEC1000S pro hybridní měniče GoodWe

Produktové číslo:
02-600031
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

TOPO Topologie: trafolos

NETG Hmotnost: 4 kg

NETL Rozměry v mm: L: 143 mm B: 350 mm H: 460 mm

SPEI Paměťový systém: NA

DCAN DC konektor: NA

Vaše výhody
 • SEC1000S je nutný pro dva nebo více hybridních střídačů
 • komunikace přes RS485
 • kompaktní rozměr
 • BayWa r.e. monitoring zdarma
 • Dokumenty ke stažení
  Technický list (1)

  O výrobci

  Společnost GoodWe je předním světovým výrobcem fotovoltaických střídačů a řešení pro skladování energie. Byla založena v roce 2010 a je kótována jako akciová společnost na šanghajské burze cenných papírů. GoodWe má více než 4 600 zaměstnanců po celém světě, více než 52 GW instalací ve více než 100 zemích a regionech a je považována za světovou jedničku mezi dodavateli hybridních střídačů.


  Společnost GoodWe nabízí komplexní portfolio produktů a řešení pro rezidenční i komerční fotovoltaické systémy, přičemž garantuje, že výkon a kvalita jdou ruku v ruce napříč celým sortimentem. V roce 2021 byla společnost GoodWe uznána firmou Wood Mackenzie jako jeden ze tří největších dodavatelů hybridních invertorů na světě.


  Společnost GoodWe vytvořila systém vzájemně provázaných služeb a zřídila servisní střediska po celém světě. Jejich cílem je nabídnout globální podporu všem zákazníkům, včetně projektového poradenství, technického školení, podpory na místě a poprodejního servisu.


  GoodWe

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu
  GoodWe SEC1000S řídící jednotka pro paralelní propojení měničů řady ET 5-10 pomocí kterého lze v jednom systému paralelně zapojit několik střídačů GoodWe ET 5-10 kVA, maximálně však 10 střídačů ET.
  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.

  Doporučené produkty

  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání