Produkty
Technická podpora
O nás
|
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEEProdloužená záruka GoodWe GW8K-ET PLUS+ na 10 let
Porovnat (0)
GoodWe

Prodloužená záruka GoodWe GW8K-ET PLUS+ na 10 let

Produktové číslo:
09-600003
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace
Vaše výhody
Dokumenty ke stažení

O výrobci

Společnost GoodWe je předním světovým výrobcem fotovoltaických střídačů a řešení pro skladování energie. Byla založena v roce 2010 a je kótována jako akciová společnost na šanghajské burze cenných papírů. GoodWe má více než 4 600 zaměstnanců po celém světě, více než 52 GW instalací ve více než 100 zemích a regionech a je považována za světovou jedničku mezi dodavateli hybridních střídačů.


Společnost GoodWe nabízí komplexní portfolio produktů a řešení pro rezidenční i komerční fotovoltaické systémy, přičemž garantuje, že výkon a kvalita jdou ruku v ruce napříč celým sortimentem. V roce 2021 byla společnost GoodWe uznána firmou Wood Mackenzie jako jeden ze tří největších dodavatelů hybridních invertorů na světě.


Společnost GoodWe vytvořila systém vzájemně provázaných služeb a zřídila servisní střediska po celém světě. Jejich cílem je nabídnout globální podporu všem zákazníkům, včetně projektového poradenství, technického školení, podpory na místě a poprodejního servisu.


GoodWe

Popis produktu

Vlastnosti produktu

Prodloužená záruka na střídač GoodWe GW8K-ET PLUS+ - kat. číslo: 02-700034
Důležité upozornění:
Objednávejte až po obdržení střídače. Podmínkou je uvedení sériového čísla produktu do pole "Poznámka" při objednávce.

Dodací a přepravní náklady

Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

Hodnocení zákazníka
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.

Doporučené produkty

k
Porovnání produktů (0)
Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání