Produkty
Technická podpora
O nás
|
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEHUAWEI SUN2000-15KTL-M2
Info icon

DOPRAVA ZDARMA! Vážení zákazníci využijte naší jarní akce a ušetřete na dopravě zdarma! Nakupte solární panely a komponenty novotegry a získejte dopravu zdarma na celý nákup. Více informací o podmínkách akce naleznete zde.

Porovnat (0)
Huawei

HUAWEI SUN2000-15KTL-M2

Produktové číslo:
02-000523
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

NETZ Napájecí konektor: 3-phasig

WUMI Napětí MPP min.: 160.0 Volt

TOPO Topologie: trafolos

DCAN DC konektor: MC4

NETG Hmotnost: 25 kg

MPPT Počet MPPT: 2 Stück

NENN Jmenovitý výkon: 15000 VA

NETL Rozměry v mm: L: 262 mm B: 525 mm H: 470 mm

SPEI Paměťový systém: NA

WUMA Napětí MPP max: 950.0 Volt

Vaše výhody
 • 2x MPPT
 • komunikace přes 4G / Ethernet / WLAN
 • integrovaná ochrana před bleskem ori DC i AC
 • IP65
 • vysoká účinnost 98,65 %
 • Dokumenty ke stažení

  O výrobci

  Silná značka, známé produkty a inovativní řešení: portfolio výrobků světoznámého výrobce je flexibilní, rozmanité a výkonné. Svými řešeními pro fotovoltaické střídače Huawei neustále dokazuje své ambice v oblasti kvality a technologického pokroku. Světový lídr v oblasti informačních technologií a telekomunikačních řešení působí již více než osm let také v segmentu solárních střídačů a jako jediný výrobce nabízí standardně technologii detekce poruch na straně stejnosměrného proudu. Moderní a efektivní výrobky se prodávají po celém světě ve více než 170 zemích, čímž se Huawei v současnosti řadí mezi přední dodavatele z hlediska obratu a poskytovaných služeb.


  Huawei

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu
  Třífázový měnič napění Huawei SUN 2000-15KTL-M2 s výstupním výkonem 15000 W. Měnič dokáže spravovat i jednosměrný skladovací systém. V případě výpadku síťového napájení se automaticky vyplne. Měnič nainstalujete snadno a rychle. Chod elektrárny můžete sledovat v aplikaci FusionSolar od Huawei.
  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání