Produkty
Služby
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEGoodWe Lynx Home - LX-F3,3-H
Info icon

Navýšili jsme skladové zásoby a přijímáme nové zákazníky. Registrujte se nyní na našem e-shopu.

Porovnat (0)
GoodWe

GoodWe Lynx Home - LX-F3,3-H

Produktové číslo:
02-600040
Cena za množství (netto):

O produktu

Specifikace

NETL Rozměry v mm: L: 380 mm B: 600 mm H: 155 mm

ANSC connector: DC-connector

NETG Hmotnost: 43 kg

Vaše výhody
Dokumenty ke stažení

O výrobci

Společnost GoodWe poskytuje kompletní a integrovaná řešení, která splňují očekávání zákazníků v oblasti zelené a cenově dostupné energie. Portfolio zahrnuje vysoce kvalitní solární invertory, dobře navržené nízkonapěťové a vysokonapěťové baterie, chytré monitorovací systémy a příslušenství a také fotovoltaické stavební materiály pro zelenou a udržitelnou energii.


GoodWe

Popis produktu

Vlastnosti produktu
Vysokonapěťové baterie GoodWe Lynx Home F jsou ideální pro chytré energetické řízení a optimalizaci back-upu. Perfektní pro rezidenční fotovoltaické systémy. Stohovatelné baterie jsou jednoduché na instalaci a použité spolehlivé LiFePo4 články zajištují nejvyšší bezpečnost. Lynx Home F nabízí široký rozsah kapacity od 6.6kWh až po 16.4kWh a je kompatibilní s měniči BH / EH / BT / ET.
Dodací a přepravní náklady

Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Spolupracujeme s globálními lídry na trhu, to znamená, že využíváme služeb zkušené posádky. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny doprav, které jsou nastaveny v E-shopu jsou pouze orientační, přesné ceny doprav naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat přes e-mail: [email protected].

Hodnocení zákazníka
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
k
Porovnání produktů (0)
Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání