Produkty
Služby
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEGoodWe CT Device 30m
Porovnat (0)
GoodWe

GoodWe CT Device 30m

Produktové číslo:
02-600045
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

NETZ Napájecí konektor: 1-phasig

TOPO Topologie: trafolos

DCAN DC konektor: NA

SPEI Paměťový systém: NA

Vaše výhody
 • hlídání přetoků do distribuční sítě
 • pro měniče GoodWe řady XS, NS, DNS
 • Dokumenty ke stažení

  O výrobci

  Společnost GoodWe je předním světovým výrobcem fotovoltaických střídačů a řešení pro skladování energie. Byla založena v roce 2010 a je kótována jako akciová společnost na šanghajské burze cenných papírů. GoodWe má více než 4 600 zaměstnanců po celém světě a je považována za světovou jedničku mezi dodavateli hybridních střídačů.


  Společnost GoodWe nabízí komplexní portfolio produktů a řešení pro rezidenční i komerční fotovoltaické systémy, přičemž garantuje, že výkon a kvalita jdou ruku v ruce napříč celým sortimentem.


  Společnost GoodWe vytvořila systém vzájemně provázaných služeb a zřídila servisní střediska po celém světě. Jejich cílem je nabídnout globální podporu všem zákazníkům, včetně projektového poradenství, technického školení, podpory na místě a poprodejního servisu.


  GoodWe

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu
  GoodWe CT Device je měřící cívka pro hlídání průtoků do distribuční sítě pro měniče GoodWe série XS, NS a DNS. Maximální možná délka kabelu mezi měničem a měřicí cívkou je 30m. Jedná se o analogové měření průtoků.
  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání