Produkty
Služby
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEEKrajový úchyt 30-42mm
Info icon

Navýšili jsme skladové zásoby a přijímáme nové zákazníky. Registrujte se nyní na našem e-shopu.

Porovnat (0)
novotegra

Krajový úchyt 30-42mm

Produktové číslo:
03-001236
Cena za množství (netto):

O produktu

Specifikace

TDMC DimensionC: 30 – 40

NETG Hmotnost: 0.054 kg

Vaše výhody
Dokumenty ke stažení

O výrobci

Společnost novotegra vyvinula a vyrábí stejnojmenný montážní systém pro fotovoltaiku a své produkty distribuuje mezi instalátory po celé Evropě. Montážní systémy pro FV z našeho portfolia jsou kompatibilní se všemi běžnými typy střech a vyznačují se vysokou flexibilitou, spolehlivostí a špičkovou kvalitou. Instalátoři, kteří montují fotovoltaiku, se mohou spolehnout na osobní poradenství a komplexní nabídku dalšího vzdělání.


novotegra

Popis produktu

Vlastnosti produktu
Všechny koncové a středové úchyty jsou předem smontované a dostupné také v eloxované černé barvě. Ať už svisle nebo vodorovně, jednovrstvé nebo s příčníky, díky spolehlivé technologii upínání jsou moduly rychle a bezpečně připevněny k C-liště. Koncové svorky zajišťují, že pole modulu je v jedné rovině s C-profily, takže spodní konstrukce je téměř neviditelná – pro opticky dokonalé instalace.
Dodací a přepravní náklady

Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Spolupracujeme s globálními lídry na trhu, to znamená, že využíváme služeb zkušené posádky. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny doprav, které jsou nastaveny v E-shopu jsou pouze orientační, přesné ceny doprav naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat přes e-mail: [email protected].

Hodnocení zákazníka
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
k
Porovnání produktů (0)
Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání