Produkty
Technická podpora
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEWallbox - Pulsar Plus 7m - Black
Porovnat (0)
WalL Box Chargers

Wallbox - Pulsar Plus 7m - Black

Produktové číslo:
07-600001
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

NETL Rozměry v mm: L: 82 mm B: 166 mm H: 163 mm

NETG Hmotnost: 5 kg

NETZ Napájecí konektor: 3-phasig

Vaše výhody
Dokumenty ke stažení

O výrobci

Společnost WallBox vyrábí inteligentní nabíjecí systémy, které kombinují ty nejmodernější technologie s výjimečným designem a vytvářejí inteligentní ekosystém mezi vozidlem, nabíječkou, domácností a chytrými zařízeními. WallBox podporuje elektromobilitu a nabízí tak řešení pro udržitelnější využívání energie.


WalL Box Chargers

Popis produktu

Vlastnosti produktu
Výkonná a inteligentní nabíjecí stanice pro elektromobily Wallbox Pulsar Plus s integrovaným kabelem o délce 7m. WallBox Pulsar Plus nabízí maximální výkon až 22 kW pro 3fázové instalace. Nabíjecí stanice je velice výkonná i při minimálních rozměrech a hmotnosti pouze 1 kg. Přes Wi-Fi nebo Bluetooth ji lze připojit k jakémukoli chytrému zařízení a snadno ovládat pomocí aplikace myWallbox. Je určena pro venkovní použití i použití v garáži s možnosti instalace na zeď.
Dodací a přepravní náklady

Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

Hodnocení zákazníka
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
k
Porovnání produktů (0)
Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání