Produkty
Technická podpora
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEA-Z nabíjecí stanice - Large
Porovnat (0)
A-Z TRADERS

A-Z nabíjecí stanice - Large

Produktové číslo:
07-600017
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace
Vaše výhody
 • snadná montáž
 • odolný a moderní design
 • možnost definování časových oken pro plánováné dobíjení
 • ovládání jednoduše pomocí jednoho tlačítka
 • integrovaný DC i AC chránič
 • Dokumenty ke stažení

  O výrobci

  A-Z TRADERS s.r.o. je česká technologická společnost, která sídlí v Praze. Zabývá se výrobou a vývojem rozváděčů pro fotovoltaiku, řízením a regulací inteligentních domácností 21. století a také elektromobilitou.Více než 11 letá zkušenost ve fotovoltaice, elektrotechnice, vývoji HW a SW na špičkové úrovni evropského formátu, dovoluje firmě expandovat i na zahraniční trhy. V nabídce naleznete kromě rozváděčů pro FVE také nabíjecí stanice pro elektromobily nebo střídač pro ohřev vody.
  A-Z TRADERS

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu
  Nabíjecí stanice pro elektromobily A-Z Charger je vhodná k instalaci pro rodinné domy. Nabíjecí stanice nabízí funkci řízení výkonu nabíjení na základě aktuálního stavu sítě, spotřeby elektřiny a rezervovaného příkonu v dané nemovitosti
  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání