Produkty
Technická podpora
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEGoodWe GW8K-BT
Porovnat (0)
GoodWe

GoodWe GW8K-BT

Produktové číslo:
02-600068
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

NETZ Napájecí konektor: 3-phasig

NENN Jmenovitý výkon: 8000 VA

DCAN DC konektor: MC4

TOPO Topologie: trafolos

NETL Rozměry v mm: L: 180 mm B: 415 mm H: 516 mm

NETG Hmotnost: 21 kg

Vaše výhody
 • maximální účinnost až 97,5 %
 • velké rozmezí napětí baterií 180 - 600 V
 • ochrana proti přepólování baterií
 • UPS záložní systém
 • stupeň ochrany IP65
 • tichý provoz díky pasivnímu chlazení
 • včetně třífazového Smart Meteru
 • Dokumenty ke stažení
  Technický list (1)

  O výrobci

  Společnost GoodWe je předním světovým výrobcem fotovoltaických střídačů a řešení pro skladování energie. Byla založena v roce 2010 a je kótována jako akciová společnost na šanghajské burze cenných papírů. GoodWe má více než 4 600 zaměstnanců po celém světě a je považována za světovou jedničku mezi dodavateli hybridních střídačů.


  Společnost GoodWe nabízí komplexní portfolio produktů a řešení pro rezidenční i komerční fotovoltaické systémy, přičemž garantuje, že výkon a kvalita jdou ruku v ruce napříč celým sortimentem.


  Společnost GoodWe vytvořila systém vzájemně provázaných služeb a zřídila servisní střediska po celém světě. Jejich cílem je nabídnout globální podporu všem zákazníkům, včetně projektového poradenství, technického školení, podpory na místě a poprodejního servisu.


  GoodWe

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu
  GoodWe BT je třífázový nabíječ baterií. Lze jej použít pro snadné rozšíření stávajícího FV systému o vysokonapěťové bateriové uložistě. Řada GoodWe BT má také funkci zálohování s velmi krátkou dobou přepnutí 10 ms. GoodWe BT je dodáván s inteligentním měřičem GoodWe Smart Meter, který musí být nainstalován pro správnou funkci systému. Monitorování lze provádět prostřednictvím portálu Goodwe SEMS.
  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání