Produkty
Služby
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
 

BayWa r.e. Solar Systems - Velkoobchod s fotovoltaikou, špičkovou technickou podporou a servisním střediskem

V České republice na Slovensku dodáváme cenově dostupné komponenty prémiové kvality pro fotovoltaické elektrárny jako jsou solární panely, konstrukce novotegra, baterie , měniče, nabíjecí stanice, příslušenství.
Na našem e-shopu s komponenty pro FVE najdete ověřené značky Pylontech, GoodWe, Solis, Huawei, Solinteg, novotegra, BYD, Hyundai, JA Solar, SolarEdge, Tigo, Wallbox.
Máme řešení pro domácnosti, průmyslové podniky a velké projekty. Nabízíme komponenty pro použití v rodinných domech, firmách, fotovoltaických parcích i výrobních podnicích. Nabízíme měniče od 1 kW až po 250 kW, které lze dále skládat až do megawattových celků. Společně nalezneme vhodné řešení a technologii v souladu s požadavky NZÚ, RES+ a OPTAK.
Rozumíme fotovoltaice. Díky dlouhodobým zkušenostem v oboru obnovitelných zdrojů energie budujeme vlastní vývojový tým. Vyhledáváme technologie, produkty před zařazením do portfolia testujeme, školíme naše klienty z řad instalačních firem a pomáháme jim navrhnout vhodné řešení pro koncové zákazníky.
Díky zastoupení ve více než 30 zemích světa je BayWa r.e. největším distributorem fotovoltaiky na světě.
k
Porovnání produktů (0)
Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání