Produkty
Služby
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EETrina Vertex TSM-DE18M.08(II) - 510 Wp (BF)
Porovnat (0)
Trina Solar

Trina Vertex TSM-DE18M.08(II) - 510 Wp (BF)

Produktové číslo:
01-600050
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

NETG Hmotnost: 26.5 kg

MODS Typ konektoru: NA

KLM Délka kabelu - minus: 1400 mm

STC Výkon STC: 510 Wp

NETL Rozměry v mm: L: 2187 mm B: 1102 mm H: 35 mm

KLP Délka kabelu - plus: 1400 mm

RAHM Barva rámu: schwarz eloxiert

ZELZ Počet článků: 150 Stück

ZELT Technologie: mono

Vaše výhody
 • účinnost modulu 21,2 %

 • vysoká odolnost

 • zatížení sněhem do 6 000 Pa

 • zatížení větrem až 2 400 Pa

 • záruka 15 let na výrobek

 • záruka 25 let na výkonnost
 • Dokumenty ke stažení

  O výrobci

  Čínská firma Trina Solar se od svého založení v roce 1997 stala světovým lídrem v oblasti inteligentních energetických řešení, která využívají sluneční energii pro udržitelnou budoucnost. Společnost se zabývá výzkumem, vývojem a výrobou fotovoltaických systémů, produktů a chytré energetiky.


  Trina Solar nabízí komplexní řešení pro velké elektrárny, energetická úložiště, komerční i rezidenční aplikace, solární panely a další produkty. V roce 2020 představila společnost Trina Solar značku Vertex, která představuje novou generaci vysoce výkonných fotovoltaických panelů s výkonem až 670 W.


  Společnost dosáhla 25 světových rekordů v účinnosti a výkonu solárních panelů a získala řadu mezinárodních ocenění a certifikací. V roce 2021 dosáhla firma tržby 6,8 miliardy dolarů a má více než 30 000 zaměstnanců v pobočkách na všech kontinentech.


  Trina Solar

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu

  Foltovoltaický panel s vysokým výkonem a účinností Trina Vertex TSM-DE18M.08(II) vyrobený nejmodernější technologíí je složen ze solárních článků s trojitým řezem o průměru 210 mm a má účinností 21,2 %.  Vyznačuje se vysokou mírou kompatibility se stávajícími běžnými střídači, optimizéry a montážními systémy.

  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání