Produkty
Služby
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EELONGi Hi-MO6 Explorer LR5-54HTH-440M - 440 Wp (BFR)
Porovnat (0)
LONGi

LONGi Hi-MO6 Explorer LR5-54HTH-440M - 440 Wp (BFR)

Produktové číslo:
01-000955
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

ZELT Technologie: mono

NETG Hmotnost: 20.8 kg

KLM Délka kabelu - minus: 1200 mm

ZELZ Počet článků: 108 Stück

RAHM Barva rámu: schwarz eloxiert

NETL Rozměry v mm: L: 1722 mm B: 1134 mm H: 30 mm

MODS Typ konektoru: EVO2

KLP Délka kabelu - plus: 1200 mm

STC Výkon STC: 440 Wp

Vaše výhody
 • Vhodný pro distribuční trh

 • Jednoduchý design v moderním stylu

 • Lepší výkon při výrobě energie

 • Vysoce kvalitní modul zaručuje dlouhodobou spolehlivost
 • 15 let záruka na materiál
 • Dokumenty ke stažení

  O výrobci

  LONGi je světový lídr ve výrobě monokrystalických solárních článků a spolehlivý partner ve světě solární energetiky. Monokrystalická technologie, která zajišťuje vysokou účinnost při přeměně sluneční energie na elektřinu. Díky vysokému stupni krystalinity jsou panely odolné vůči degradaci výkonu a poskytují stabilní produkci elektřiny po mnoho let. Produkty dosahují vysoké účinnosti a vynikajícího výkonu i v obtížných podmínkách, jako jsou nízké sluneční záření či extrémní prostředí, a to napříč pobřežními oblastmi a zemědělskými provozy. LONGiSolar je klíčovým hráčem na poli solárních technologií a přispívá k transformaci energetického sektoru směrem k udržitelné budoucnosti.


  LONGi

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu

  Fotovoltaický panel se 108 monočlánky a jmenovitým výkonem 440 Wp. Modul se skleněnou fólií, černě eloxovaným rámem, bílou fólií a konektorem EVO2. Technické údaje podle aktuálního datového listu, výňatek: DxŠxV: 1722x1134x30 mm a hmotnost: 20,8 kg, Umpp: 33,24 V, Impp: Uoc: 39,53 V, Isc: Umax: 1500 V, TKUoc: -0,23 %/K. Záruka dle záručních podmínek společnosti LONGi Solar a našich dodacích a platebních podmínek.

  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání