Produkty
Technická podpora
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEJinko Solar Tiger Neo JKM430N-54HL4R-B - 430Wp (FB)
Porovnat (0)
Jinko Solar

Jinko Solar Tiger Neo JKM430N-54HL4R-B - 430Wp (FB)

Produktové číslo:
01-000911
Cena za kus (netto):

O produktu

Specifikace

NETG Hmotnost: 22 kg

MODS Typ konektoru: MC4

NETL Rozměry v mm: L: 1762 mm B: 1134 mm H: 30 mm

STC Výkon STC: 430 Wp

KLP Délka kabelu - plus: 1200 mm

KLM Délka kabelu - minus: 1200 mm

RAHM Barva rámu: schwarz eloxiert

ZELZ Počet článků: 108 Stück

ZELT Technologie: mono

Vaše výhody
 • N-Type
 • Nejnovější Hot 2.0 technologie
 • Super Multiple Busbar Technology (SMBB) pro vyšší výkon
 • Zatížení sněhem do 5 400 Pa
 • Záruka 25 let na produkt
 • Záruka 30 let na výkon
 • Dokumenty ke stažení

  O výrobci

  JinkoSolar vyrábí širokou škálu solárních produktů, včetně monokrystalických a polykrystalických fotovoltaických panelů. JinkoSolar je známý pro své technologické inovace a výzkum v oblasti solárních technologií. Firma má globální působnost a své produkty dodává do mnoha zemí po celém světě. Její solární panely jsou používány jak v malých domácích instalacích, tak ve velkých komerčních a průmyslových projektech.
  Produkty JinkoSolar jsou známy svou vysokou kvalitou a spolehlivostí. Firma zíslaka různé certifikace a akreditace, které potvrzují kvalitu svých výrobků a dodržování standardů. JinkoSolar je také aktivní v oblasti udržitelnosti a ekologické odpovědnosti. JinkoSolar získal různá ocenění a uznání za své příspěvky k rozvoji solárních technologií a obnovitelné energie.


  Jinko Solar

  Popis produktu

  Vlastnosti produktu

  Solární panel Jinko Solar Tiger Neo JKM430N-54HL4R-B představuje inovativní řešení ve výrobě solární energie! S výkonem 430 wattů a účinností až 22,27 % generují tyto fotovoltaické panely více energie a nabízejí vyšší výnos energie na jednotku plochy. Vysoká odolnost vůči různým povětrnostním podmínkám dodává panelu dlouhou životnost a činí z něj spolehlivou volbu pro dlouhodobé využití.Ať už plánujete fotovoltaickou instalaci pro velký nebo malý projekt, solární panel Jinko Tiger Neo 54HL4R-V vám poskytne potřebný výkon, účinnost a spolehlivost.


  Výhodná cena při odběru:

  palety (36 ks) - 1790 Kč/ks       kontejneru (936 ks) - 1602 Kč/ks

  Dodací a přepravní náklady

  Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Pro přepravu využíváme služeb ověřených a spolehlivých přepravních firem. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny dopravy, které jsou nastaveny v e-shopu, jsou pouze orientační. Konečnou cenu naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na: [email protected].

  Hodnocení zákazníka
  Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
  k
  Porovnání produktů (0)
  Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání