Products
Technical Support
About us
|
Suggest
The favorites are empty.
Menu
 

Akční nabídka 10+1 na měniče Solinteg

to overview

Upozornění pro instalátory, montážní firmy a elektrikáře solárních elektráren: Je čas dodat energii vašemu podnikání díky bezkonkurenční akci společnosti BayWa r.e. a Solinteg!

Jste připraveni posunout své fotovoltaické instalace na vyšší úroveň? Společnost BayWa r.e., dlouholetý distributor společnosti Solinteg, s potěšením oznamuje exkluzivní akci, která dodá energii vašim projektům a přispěje ke zlepšení vašich hospodářských výsledků. Po omezenou dobu získáte při nákupu 10 hybridních střídačů Solinteg další jednotku zcela ZDARMA!

Funguje to následovně:

Vyberte si měniče z těchto řad hybridních střídačů Solinteg: MHS-3~8K-30, MHT-4~12K-25 nebo MHT-10~20K-40. Každá jednotka se do akce počítá jako jedna.

U výkonné řady MHT-25~50K-100 se každá jednotka počítá za dvě.

Jakmile nasbíráte 10 jednotek, získáte zdarma střídač dle vlastního výběru z řady MHS-3~8K-30, MHT-4~12K-25 nebo MHT-10~20K-40.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost rozšířit své zásoby a poskytnout svým zákazníkům špičkovou technologii, kterou si zaslouží. Hybridní střídače Solinteg jsou proslulé svou účinností, spolehlivostí a bezproblémovou integrací, která zajišťuje optimální výkon pro každou instalaci.

Jednejte nyní a využijte této akce k povznesení svého podnikání! Navštivte e-shop společnosti BayWa r.e. a objednejte si vybrané produkty nebo zavolejte našemu specializovanému týmu na telefonní číslo 555 444 237 a vyžádejte si individuální pomoc.

Nabídka platí od 1. května 2024 do 30. června 2024, takže nečekejte – čím dříve nakoupíte, tím více ušetříte. Pojďme společně řídit budoucnost solární energie a uvolnit plný potenciál vašich projektů se společnostmi BayWa r.e. a Solinteg.

to overview
Adéla Petráňová
Sales Coordinator
BayWa r.e. Solar Systems s.r.o.
k
Article comparison (0)
No articles have been selected for comparison yet