Produkty
Služby
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 

Digitální nástroje pro solární projekty

Vytěžte maximum z našich technologií obnovitelné energie s celou řadou aplikací

Naše nejnovější digitální nástroje a aplikace pomáhají podporovat vaše projekty v oblasti solární energie, od návrhu systému až po jeho monitorování a správu. Podívejte se na následující nástroje a zjistěte, jak vám mohou pomoci během vašich projektů.

Odhalte závady a chyby na instalaci

Chcete být ještě atraktivnější instalační firmou? Využijte nové bezplatné služby BayWa r.e. monitoring a nabídněte tak novou prémiovou službu i svým zákazníkům a mějte tak vámi nainstalované elektrárny pod neustálým dohledem. 

Díky našim zkušenostem s měniči GoodWe jsme dokázali vytvořit algoritmy, které automaticky zpracovávají informace z portálu SEMS, které nám jsou reportovány, načež je ověřuje některý z našich techniků.

Které chyby dokážeme odhalit?

  • vypnutá asymetrie
  • chyby komunikace se Smart Metrem
  • špatně zapojené měření
  • neaktuální FW
  • chyby vybíjení baterií
  • přehřívání střídače a baterií
  • přepnutí do ostrovního provozu

 

Kdo může službu využít?

Instalační firmy, které nakupují střídače GoodWe z oficiální distribuce BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., jež byly nainstalovány po 1. 8. 2022.

Plánování fotovoltaických systémů se Solar-Planit

S nástrojem Solar-Planit budete mít náklady a statiku vašeho projektu pod kontrolou. Během několika sekund získáte jasný seznam komponentů, materiálu a nákladů pro instalaci fotovoltaické elektrárny s využitím našeho montážního systému novotegra.

Jednoduše, přehledně a bezplatně naplánujte statické uspořádání systému dle standardů Eurocode.

Aplikace pro správu měniče GoodWe

SolarGo je konfigurační nástroj pro měniče značky GoodWe. Lokálně konfiguruje paměťový měnič prostřednictvím přímého připojení Wi-Fi. Aplikace SolarGo pomáhá instalačnímu pracovníkovi dokončit instalaci systému skladování energie. 

Nástroj pro konfiguraci fotovoltaické elektrárny s měničem GoodWe

SolarGo je konfigurační nástroj pro měniče značky GoodWe. Lokálně konfiguruje paměťový měnič prostřednictvím přímého připojení Wi-Fi. Aplikace SolarGo pomáhá instalačnímu pracovníkovi dokončit instalaci systému skladování energie. SolarGo nabízí možnost nastavení DoD (hloubku vybítí baterií), kdy se mají baterie přestat vybíjet v ONGRID režimu a zbytek capacity baterií může být připraven přo případný výpadek sítě. Aktuální verzi aplikace SolarGo je možné využít v kombinaci s chytrými bateriemi.

Profesionální kontrola měničů

GoodWe SEMS Portal slouží k profesionálnímu monitoringu solárního systému, správě a prezentaci. Mobilní přístup k on-line portálu je k dispozici pro smartphony s aplikací SEMS Portal.
Majitelé fotovoltaické elektrárny, montéři a servisní pracovníci mají tak přístup k nejdůležitějším údajům, které potřebují odkudkoliv a ušetří jim tak čas a peníze.
 

k
Porovnání produktů (0)
Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání