Produkty
Služby
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 

Digitální nástroje pro solární projekty

Vytěžte maximum z našich technologií obnovitelné energie s celou řadou aplikací.

Naše nejnovější digitální nástroje a aplikace pomáhají podporovat vaše projekty v oblasti solární energie, od návrhu systému až po jeho monitorování a správu. Podívejte se na následující nástroje a zjistěte, jak vám mohou pomoci během vašich projektů.

Odhalte závady a chyby na instalaci

Chcete být ještě atraktivnější instalační firmou? Využijte nové bezplatné služby BayWa r.e. monitoring a nabídněte tak novou prémiovou službu i svým zákazníkům a mějte tak vámi nainstalované elektrárny pod neustálým dohledem. 

Díky našim zkušenostem s měniči GoodWe jsme dokázali vytvořit algoritmy, které automaticky zpracovávají informace z portálu SEMS, které nám jsou reportovány, načež je ověřuje některý z našich techniků.

Které chyby dokážeme odhalit?

  • vypnutá asymetrie
  • chyby komunikace se Smart Metrem
  • špatně zapojené měření
  • neaktuální FW
  • chyby vybíjení baterií
  • přehřívání střídače a baterií
  • přepnutí do ostrovního provozu

 

Kdo může službu využít?

Instalační firmy, které nakupují střídače GoodWe z oficiální distribuce BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., jež byly nainstalovány po 1. 8. 2022.

Plánování fotovoltaických systémů se Solar-Planit

S nástrojem Solar-Planit budete mít náklady a statiku vašeho projektu pod kontrolou. Během několika sekund získáte jasný seznam komponentů, materiálu a nákladů pro instalaci fotovoltaické elektrárny s využitím našeho montážního systému novotegra.

Jednoduše, přehledně a bezplatně naplánujte statické uspořádání systému dle standardů Eurocode.

Aplikace pro správu měniče GoodWe

PV Master APP je konfigurační nástroj pro měniče značky GoodWe. Lokálně konfiguruje paměťový měnič prostřednictvím přímého připojení Wi-Fi. Aplikace PV Master APP pomáhá instalačnímu pracovníkovi dokončit instalaci systému skladování energie. 

PV Master APP je konfigurační nástroj pro měniče značky GoodWe. Lokálně konfiguruje paměťový měnič prostřednictvím přímého připojení Wi-Fi. Aplikace PV Master APP pomáhá instalačnímu pracovníkovi dokončit instalaci systému skladování energie. PV Master APP nabízí možnost nastavení DoD (hloubku vybítí baterií), kdy se mají baterie přestat vybíjet v ONGRID režimu a zbytek capacity baterií může být připraven přo případný výpadek sítě. Aktuální verzi aplikace PV Master je možné využít v kombinaci s chytrými bateriemi.

Profesionální kontrola měničů

GoodWe SEM Portal slouží k profesionálnímu monitoringu solárního systému, správě a prezentaci. Mobilní přístup k on-line portálu je k dispozici pro smartphony s aplikací SEM Portal.
Majitelé fotovoltaické elektrárny, montéři a servisní pracovníci mají tak přístup k nejdůležitějším údajům, které potřebují odkudkoliv a ušetří jim tak čas a peníze.
 

k
Porovnání produktů (0)
Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání