Produkty
Služby
O nás
Suggest
Oblíbené položky jsou prázdné.
Menu
 
EEPylontech - Baterie Force L2
Porovnat (0)
PylonTech

Pylontech - Baterie Force L2

Produktové číslo:
05-600014
Cena za množství (netto):

O produktu

Specifikace
Vaše výhody
Dokumenty ke stažení

O výrobci

Společnost Pylontech je specializovaným poskytovatelem BESS (baterie energy storage system), zkoumá, vyvíjí, vyrábí a distribuuje systémy pro skladování energie. Poskytuje spolehlivé a cenově dostupné řešení a upevňuje tak pozici jednoho z předních světových dodavatelů úložiště lithiových baterií.


PylonTech

Popis produktu

Vlastnosti produktu
Výkonné nízkonapěťové modulové baterie Pylontech Force L2 disponují výkonem 3,556 kW a napětím 48V. Tyto baterie se vyznačují skvělou funkčností a funkčním designem a lehkou rozšířitelností. Skvělé se hodí do residenčního sektoru. Pylontech Force L2 se skládájí "na sebe" a tudíž k těmto bateriím není nutné kupovat úložný rack ani kabely na propojení jednotlivých baterií. K bateriím je nutné dokoupit BMS, která se "usadí" na baterie. Maximální počet bateriových modulů je u bateriíí Pylontech Force L2 7ks tedy maximální velikost baterií je 24,86 kWh. Force L2 jsou baterie založené na technologií LiFePO4 a disponují vysokou životností, více než 5000 cyklů.
Dodací a přepravní náklady

Produkty rozvážíme po celé ČR a Slovensku. Veškerý vámi objednaný materiál vám dovezeme na místo určení. Spolupracujeme s globálními lídry na trhu, to znamená, že využíváme služeb zkušené posádky. Pro Českou republiku lze využít služeb dopravce DPD (pouze pro balík do 50 kg). Ceny doprav, které jsou nastaveny v E-shopu jsou pouze orientační, přesné ceny doprav naleznete na faktuře. Pokud potřebujete zjistit přesnou cenu dopravy, neváhejte nás kontaktovat přes e-mail: [email protected]

Hodnocení zákazníka
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
k
Porovnání produktů (0)
Zatím nebyly vybrány žádné produkty k porovnání